Zet vast in je agenda; zaterdag 16 januari 2016 en meld je aan!!!
We hebben op zaterdag 16 januari a.s. weer wat leuke activiteiten op de planning staat. We starten de ochtend met een Ouder – kind/invitatie toernooitje. Dit houdt in dat je je als koppel aanmeldt. Dit kan, bijvoorbeeld letterlijk een ouder en zijn/haar kind zijn (één van beiden moet lid zijn), maar het mag, bijvoorbeeld, ook een oom met zijn neefje of nichtje zijn of buurvrouw met buurmeisje/-jongen. Volwassene is iemand boven de 18 en het ‘kind’ moet onder de 15 zijn.
Daarnaast willen we de middag, voor seniorleden (vanaf 18 jaar) een snerttoernooi organiseren, om af te sluiten met een toast op het nieuwe jaar. Het programma van die dag ziet er dan als volgt uit.
* Ouder / kind toernooi van 10.00 – 13.00 uur (aanmelden via ikdoemee@tvwaardenburg.nl o.v.v. Ouder/kindtoernooi) Inschrijfgeld: € 2,50 per persoon
* Snerttoernooi, inclusief snert en partijtjes tennissen van 14.30 – 19.00u. Inschrijfgeld: € 2,50 (aanmelden via ikdoemee@tvwaardenburg.nl o.v.v. Snerttoernooi)
* We sluiten deze dag af met een toast op het nieuwe jaar met een drankje van de club!
Voor deze onderdelen kun je je dus los opgeven!